Dijital Dönüşüm sürecinde E-Ticaret ve e-pazarlama çözümleri

Dijital Dönüşüm sürecinde ürün ve hizmetin müşteriyle buluşması, bunu sağlarken dijital pazarlama argümanlarını doğru ve yerinde kullanabilmek şirketinizin karlılığını önemli derecede etkiliyor.

Nedir bu Dijital Dönüşüm?

Dijital dönüşüm aslında şirketinizin hizmet ya da ürününün tüketici ile buluşma sürecinde tüm proseslerin birbiri ile entegre edilmesi, bu süreçlerin pazarlama, satış, stok gibi proseslerle senkronize çalışması ve bu süreci verimlilik eksenine oturtmaktan ibarettir. Bu süreç her ürüne, hizmete ya da şirkete göre farklılık göstereceği için stratejik bir planlama ile yönetilmesi gerekir.

E-ticaret konusunda ülkemizin hızla yükselen bir grafiğe sahip olması, küçük, orta ya da büyük ölçekli işletmeleri hızlı, etkin ve kullanımı kolay e-ticaret çözümleri arayışlarına  yöneltiyor. Euro-DMC’de müşterilerimize, web tasarımı ve geliştirme alanında deneyimli çözüm ortaklarımız desteğiyle en güçlü e-ticaret platformunu kurarak, kazançlarını arttırma olanağı sunuyoruz.

Web tasarım ekibimiz, farklı sektörlerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek e-ticaret sitelerinin tasarımında deneyimlidir. Bir e-ticaret sitesi, satın alma isteği yaratmadan müşteri deneyimi oluşturmaya kadar, pek çok etkeni önceden düşünerek  tasarım yapmayı gerektirir. Ekibimizin deneyimleri sayesinde, işinizi büyütürken paranızı sadece satışa dönüşecek çalışmalara harcarsınız.

E-ticaret alanında kendini kanıtlamış, ekibimizin tasarladığı e-ticaret projelerinden bazıları:

E-Ticaret Referanslarımızdan Bazıları

Bir E-Ticaret projesi özenle planlanmalı

E-ticaret sitelerine her gün onlarca yenisi daha ekleniyor olsa da, bir e-ticaret sitesi kurmak özen ve titizlik gerektirir. Site sahipleri, internet üzerinden satış yaparken ürün ve hizmetlerinin talebi karşılayabilmesini, stokların doğru biçimde takip edilmesini, sitelerinin kullanıcı dostu olmasını ve muhasebe çalışanlarının gerekli mali analiz verilerine kolayca erişilebilmesini ister.

Geliştirme ekibimiz, özelleştirilebilir ve düzenlemesi kolay açık kaynak platformlarını kullanır. Bu sayede  isteğe göre e-ticaret sitelerinin, muhasebe, satış noktası (mağaza) ve stok sistemlerinizle entegrasyonunu da sağlarız. Geçmişte e-ticaret deneyiminiz olmayabilir, işinizi e-ticaret ortamına taşırken karşılaşacağınız zorluklar konusunda çekinceleriniz de olabilir. Dahası, rakipleriniz e-ticaret konusunda sizden çok çok  ileride  de olabilir. Private shopping sistemlerinden grup satın alma sitelerine, kupon ve indirim çeki modüllerinden muhasebe sitemlerine entegre çözümlere kadar pek çok farklı örnek sunabiliriz.   E-ticarete adım atarken ya da sisteminizi geliştirirken lütfen deneyimlerimizden ve yaratıcı fikirlerimizden yararlanın.

E-Ticaret alanında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak bize ulaşın:

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurabilir ya da mesai saatleri içerisinde bizi

0532 255 33 27

numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Şirketiniz (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Alan Adı

İletiniz