Google reklamları ile işinizi büyütün
    • Hedef kitlenizi lokasyonuna göre belirleyin

    • Reklamlarınızda yalnızca lead başına ödeme yapın.

    • Reklam bütçenizi ürününüzün satışında elde edeceğiniz kara göre kendiniz belirleyin.

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

İnternetin genişleyen kullanım alanı ve kullanımının hızla artışı ticaret sektörünü de dijital platforma büyük bir ivme ile ilerletiyor. İnternet kullanım hızına ayak uydurarak günden güne bilinçlenen tüketici ürün ya da hizmeti almadan önce internette aratarak marka değeri hakkında bilgileniyor. Hem dünya geneli, hem de Türkiye’de en çok tercih edilen arama motoru Google’dır.

Google’ın markanızın değerini, ilgili potansiyel tüketiciye ulaştırması için sunduğu Google Adwords platformu ile müşterilerinize anına ulaşabilirsiniz. ‘Neden Google?’ sorusuna yanıt vererek Google’ın bu pazardaki geniş yetkilerinden ve sunduğu en önemli hizmetlerden, Google Adwords’ten bahsedelim: Türkiye arama motorları pazarındaki pazar payı %98 olan Google’ın en etkili reklam aracı olan Google AdWords; düşük maliyet ile yüksek geri dönüşüm imkânı sağlayarak, rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayan bir reklam platformu sağlıyor. Sağladığı bu platform ile alınan geri dönüşüm geleneksel reklam pazarına göre daha yüksektir.

Google AdWords’te uzmanlaşan ekibimizle birlikte markanızı; Google’ın sahip olduğu milyonlarca web sitesi içeren arama ağı, Google Maps, YouTube video platformu… gibi birçok Google ürünü ile etkileşim haline getirip, daha geniş internet platformlarında ürün ya da hizmetinizle ilgilenen müşterilerinizde marka bilincini yaratabiliriz. *Uzman kadromuzla birlikte tüketicilerinizi daha yakından tanıyarak alışveriş istatistiklerini çıkartalım ve işletmenizi, ürününüzü ya da vermiş olduğunuz hizmeti Google Adwords sisteminin sunduğu hedefleme seçenekleri ile potansiyel müşterilerinize anında ulaştıralım. Pazar payınızı beraber genişletelim.

Markanızı değişen tüketim çağına ayak uydurarak Google AdWords’te yönetelim, sektörünüzde vermiş olduğunuz ürün ya da hizmeti arayan ilgili yeni müşteriler bulmanızda size yardımcı olalım.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN