İletişim

Seyrantepe Mahallesi, Nato Caddesi Aksev Sokak No:2 Kat:2, İstanbul

Phone: +90 545 603 63 22

Mobile: +90 545 603 63 22

Web: www.euro-dmc.com

Projeler

/Projeler/
­

Haziran 2018

Doketti

İsviçre’nin Cenevre kentinde butik bir deri atölyesi olan Doketti, moda dünyasına sunduğu özel tasarım ürünlerini e-ticaret ile tüm Avrupa’ya servis ediyor. Bu büyük ve önemli adımı atmadan önce uzun süren titiz araştırmaların neticesinde Murat Canbaz önderliğindeki EuroDMC ekibi ile çalışmaya karar veren Doketti yöneticileri Fabien Ettori ve Kevork Donikyan, markalarının Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama […]

Şubat 2018

Erkan Demiroğlu

Moda dünyasına Polo Garage ile sıkı bir giriş yapan ve ardından Gizia markasını yaratarak uzun yıllar GIZIA’nın yaratıcı ekibini yöneten Erkan Demiroğlu, kendi adını taşıyan markası ile moda dünyasındaki hızlı yükselişini sürdürüyor. EuroDMC olarak 2015 yılında logo ve kurumsal kimlik çalışmasını gerçekleştirdiğimiz Erkan Demiroğlu için 2018 yılının ilk aylarında bir e-ticaret sitesi hazırladık.

Siteye aşağıdaki bağlantıya […]

Kasım 2016

Bahar Korçan (2003 Strings)

Türk Moda Dünyasının duayenlerinden olarak kabul gören Bahar Korçan‘ın 2003 kreasyonunu EURO-DMC Dijital-Web Tasarım Ajansı olarak fotoğrafladık ve interaktif bir CD  üzerinde yayınladık. 2003 New York Moda Fuarında büyük ilgi gören bu çalışma sayesinde ilk uluslararası övgüyü aldık.

EURO-DMC’nin A’dan Z’ye çözüm ürettiği ilk projelerden biri de Bahar Korçan için yapılan 2003 kreasyonunun dijital görselleştirilmesi projesiydi. Yurt […]

FIRATPEN

EURO-DMC olarak sektöründe lider marka FıratPen için web sitesi ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına uygun, kolay yönlendirme sağlayan özel bir tasarım hazırladık.

Markanın kurumsal bilgilerine, ürün ve kampanyaları hakkında detaylara ve size en yakın FıratPen bayisine kolayca ulaşmanızı sağlayan tasarım aynı zamanda Mimar ve Mühendisler içinde yenilikçi ve faydalı bilgileri içinde bulunduruyor.

Oluşturduğumuz web sitesi, entegre ettiğimiz içerik yönetim paneli ile […]

Gizia

Türk giyim sektöründe bir dünya kalitesi olan Gizia, EURO-DMC Dijital-Web Tasarım Ajansı kalitesi aracılığı ile yıllardır dijital dünyaya açılan kapıyı aralıyor. EURO-DMC Dijital Web Tasarım Ajansı olarak, 7 sene boyunca web hizmeti verdiğimiz Gizia için tasarladığımız dinamik web sayfası ile Gizia’nın son moda çizgisini inceleyebilir, modayı yakından takip edebilirsiniz.

EURO-DMC olarak hazırladığımız e-ticaret sitesi ile web sayfasına üye olup beğendiğiniz ürünleri online olarak […]

Adliye Kılavuzu

Atlı Media, ‘Adliye Klavuzu’ isimli projesi için EURO-DMC Web Tasarım Ajansı ile çalışmayı tercih etti.  EURO-DMC’nin Atlı Medya için hazırladığı ‘Adliye Kılavuzu’ ile duruşma salonunuzu ararken kendinizi kafeteryada… bulmayı sonlandırıyor. Hazırlanan iPhone ve iPad uygulaması ile adliye sarayı içindeki bütün duruşma salonları, ofisler, sekreterlikler, hatta kafeterya ve/ya WC gibi noktalar elinizin altına sunan bu uygulamayı daha […]

Op. Dr. Süreyya Şeneldir

Yapmış olduğu yaklaşık 10 binin üzerinde birbirinden başarılı Fonksiyonel ve Estetik Burun Cerrahisi ameliyatlarının yanı sıra Balon Sinoplasti yöntemini ilk uygulayan doktor olarak kayıtlara geçen Op. Dr. Süreyya Şeneldir bu başarılı kimliğini dijital platforma Dijital-Web Tasarım Ajansı EURO-DMC’nin kalitesi ile taşımak istedi.

EURO-DMC ekibi olarak; Op. Dr. Süreyya Şeneldir’in renkli kişiliğini flash altyapılı dinamik bir web […]

Gece

Müzikseverlerin naif grubu Gece, sevenleri ile EURO-DMC Web Tasarım Ajansı’nın kendi çizgilerini yansıttığı özel bir web tasarım ile internet dünyasında da buluştu. EURO-DMC’nin Gece için Gece’ye özel olarak hazırladığı web sitesi ile grubun yeni şarkılarını, fotoğraflarını konserlerini takip edebilir; sevdiğiniz şarkılarını dinleyebilirsiniz.

 

Kafkas

1930 yılından beridir Bursa’nın şekerleme konusunda bir dünya markası olan Kafkas web sitesini yenilerken EURO-DMC Web Tasarım Ajansı ile çalışmayı seçti.  Bu lezzeti sevenler EURO-DMC ’nin görsel olarak zengin ve kullanıcı dostu olarak hazırladığı web sitesi ile daha yakından takip edebilecekler.

Ürün çeşidini sürekli yenileyen Kafkas yeni ürünlerinin yanı sıra yapmış olduğu hizmetler açısından da müşterilerine daha yakın olacak. […]

Penti

1950 yılından beri, Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen kadın markası Penti, ‘Sevgililer Günü Facebook Uygulama Projesi’ için EURO-DMC Web Tasarım Ajansı ile bir araya geldi.

EURO-DMC Web Tasarım Ajansı olarak Penti markası için proje kapsamında bir Facebook uygulaması hazırladık.

EURO-DMC ’nin Penti için hazırladığı ‘Penti – Kalp Hırsızı’ uygulaması ile Facebook’tan fotoğraflarınızı yükledikten sonra uygulamanın sağladığı Penti’nin çorap modelleri […]