Luggat

206 bin kelime ile en kapsamlı Osmanlıca – Türkçe sözlük Luggat 2014 yılı Ocak ayında www.osmanlicaturkce.net alan adında test yayınına başladı. Euro-DMC yazılım tasarım ve arge ekiplerince 26 ay boyunca geliştirilmeye devam edilen proje 2016 Mart ayında Luggat ismini alarak marka olma yönünde ilk adımını attı.

Luggat projesi halihazırda %100 mobil uyumu ile web sitesi olarak hizmet vermekte ise de, Euro-DMC ekipleri iOS ve Android uyumlu mobil uygulama çalışmalarını özenle sürdürüyor.


YATIRIM DURUMU

Aylık 80 K ila 100 K arasında Unique Visitorun ziyaret ettiği Luggat.com yatırıma açık bir projedir. Yatırım detayları için iletisim@euro-dmc.com adresine başvurabilirsiniz.

Politik Motto

Dünyada ve Türkiye’de giderek kirlenen siyasetin geldiği nokta itibariyle Basın’ın da aynı hızla kirlendiği ülkemizde “temiz haber” in ulaştırılması gerekliliği ortak ihtiyaçlarımızdan doğdu. Bu doğru ve tarafsız haberlere ulaşmak bizim için ne kadar zorsa halk için de aynı zorlukta olduğunu düşündük. Temiz ve Doğru Habere ulaşmak ve ulaştırmak için Politik Motto‘yu hazırlayarak 1 Haziran 2016 tarihinde yayına açtık.  Politik Motto; politik iletişim, politik kültür ve politik sanat kuramları üzerine yoğunlaşan, Türkiye’deki yöneten ve yönetmeye aday politikacı ve lider bürokratlara entellektüel sermaye katkısı sunmak ve özgür bakış açısıyla politik gündemin nabzını tutmak amacıyla oluşturulmuş ulusal bir yayın organıdır.


YATIRIM DURUMU

Aylık 70 K ila 100 K arasında Unique Visitorun ziyaret ettiği politikmotto.com yatırıma açık bir projedir. Yatırım detayları için iletisim@euro-dmc.com adresine başvurabilirsiniz.

Anıtkabirdeyiz

26 Ağustos 2014 tarihinde Anıtkabir Komutanlığı’nın özel desteği ile 6.000 gönüllü katılımcı ile Dünyanın En Büyük Atatürk Portresi’nn organizasyonunu gerçekleştirdik. Proje #anitkabirdeyiz hashtagi ile sosyal medyada kısa sürede WorldWide Trend Topic oldu ve ulusal-uluslararası pekçok gazete ve televizyonda yer aldı.

TRT 1 televizyonunun canlı olarak yayınladığı proje, Guinness Rekorlar Kitabı’na girerek ayrıca bir dünya rekoru kırmış oldu.

Duruyoruz

29 Ekim 2013, Bursa Nilüfer’de 5990 kişi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz duruyoruz projesinde ‘Dünyanın en büyük canlı Atatürk portresi’ni oluşturduk. Projenin organizasyonunu ve sosyal medya koordinatörlüğünü EURO-DMC olarak üstlendik. Gurur verici bu tablo ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girerek başarımızı ayrıca taçlandırdık. Proje #duruyoruz hashtagi ile Twitter’da gün boyunca Trend Topic olarak dünya gündemindeki yerini korudu. Projenin tanıtım videosu yayınlandığı ilk hafta 50.000 in üzerinde tıklanarak izlenme rekorları kırdı.