Web Tasarım Hizmeti Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

Hizmet yelpazemizde yer alan web tasarım hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı tasarım ile arama motoru optimizasyonu kurallarını içeren teknik uygulamaları birleştirir. Bu nedenle EURODMC, web tasarımı yapan diğer dijital ajanslardan kolayca ayrılır. Web tasarım hizmetlerimizin temel amacı, arama motorlarının müşterilerimizin web sitelerini kolayca bulabileceği, hedef kitleleriyle doğru ve etkin bir iletişime geçebilecekleri bir platform yaratmaktır.

StartUp Projeler

Bir proje fikriniz var ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. EURODMC olarak projenizin ihtiyaç duyacağı kurumsal kimlik çalışmalarından fotoğraf ve video prodüksiyonlarına kadar tüm alanlarında hizmet veriyoruz.

E-ticaret Tasarım ve Strareji Geliştirme

İnternet üzerinden satış yapmayı kolaylaştıracak e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Mevcut sitelerde satın almayı kolaylaştıracak ve kullanıcıları alışverişe özendirecek düzenlemeler yapıyoruz.

Web Sitesi Tasarım Uygulama

İlk defa web sitesi tasarlatacak ya da mevcut web sitelerini geliştirmek isteyen müşterilerimiz için web sitesi tasarımı ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Kişsiel / Kurumsal Blog

WordPress ya da Blogger için hazırlanmış şablonların dışında, kurumsal kimliğinizle uyumlu, size özel blog temaları hazırlıyoruz.

Fonksiyon Geliştirme

Web sitenizin daha kullanıcı dostu olması ya da daha fazla satış yapması için gerekli düzeltmeleri yapıyoruz, tavsiyelerde bulunuyoruz.

İçerik Yönetim Sistemleri

Blog veya portal benzeri sürekli güncel içerik girilmesi gereken web siteleri için içerik yönetim sistemleri kuruyoruz.

En yeni web projelerimiz

Rhodium

Kurumsal kimliğini yenilediğimiz ve uluslararası markaları kıskandıracak düzeyde ince bir emekle tasarladığımız Rolex, Cartier ve Tudor Yetkili Satıcısı RHODIUM’un yeni web sitesi yayında…

SİTEYE GİT

Doketti Geneve

Cenevre’nin merkezinde moda dünyasının öncülüğünü yapan bir butik Doketti E-ticarete EURODMC desteği ile adım attı. Doketti için Fransızca, Almanca ve İngilizce hizmet veren, şık ve sade bir web sitesi oluşturduk.

SİTEYE GİT

Erkan Demiroğlu

Moda dünyasına Polo Garage ile sıkı bir giriş yapan ve ardından Gizia markasını yaratarak uzun yıllar GIZIA‘nın yaratıcı ekibini yöneten Erkan Demiroğlu, kendi adını taşıyan markası ile moda dünyasındaki hızlı yükselişini sürdürüyor. EURODMC olarak 2015 yılında logo ve kurumsal kimlik çalışmasını gerçekleştirdiğimiz Erkan Demiroğlu için 2018 yılının ilk aylarında bir e-ticaret sitesi hazırladık.

Siteye aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz:

SİTEYE GİT
ERKAN DEMİROĞLU

ŞİRKETİNİZE DEĞER VE KAZANÇ KATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Profesyonel çözüm ve destek önerilerimiz dinlemek için bizimle iletişime geçin

İLETİŞİM