Web Tasarım Hizmetleri kapsamında sunduklarımız

Hizmet yelpazemizde yer alan web tasarım hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı tasarım ile arama motoru optimizasyonu kurallarını içeren teknik uygulamaları birleştirir. Bu nedenle Euro-DMC, web tasarımı yapan diğer dijital ajanslardan kolayca ayrılır. Web tasarım hizmetlerimizin temel amacı, arama motorlarının müşterilerimizin web sitelerini kolayca bulabileceği, hedef kitleleriyle doğru ve etkin bir iletişime geçebilecekleri bir platform yaratmaktır.

Euro-DMC’nin kurucusu Murat Canbaz’ın web ve interaktif medya tasarımı konusundaki değerli tecrübeleri ve çözüm ortağımız WebiMax’in SEO alanındaki başarısı sayesinde web tasarım hizmetleri konusunda fark yaratıyoruz.

Web tasarım hizmeti verdiğimiz markalardan bazıları:

Euro-DMC, “Web Tasarım Hizmetleri” başlığı altında müşterilerine şu hizmetleri sunuyor:

Startup projeler:

Bir proje fikriniz var ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Euro-DMC olarak projenizin ihtiyaç duyacağı kurumsal kimlik çalışmalarından fotoğraf ve video prodüksiyonlarına kadar tüm alanlarında hizmet veriyoruz.

Web sitesi tasarımı veya yeniden tasarımı:

İlk defa web sitesi tasarlatacak ya da mevcut web sitelerini geliştirmek isteyen müşterilerimiz için web sitesi tasarımı ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Açılış sayfası tasarımı:

İyi tasarlanmış bir web sitesinin açılış sayfasını veya bir Facebook açılış sayfasını amaca uygun ve çekici hale getiriyoruz.

Web siteleri için İçerik Yönetim Sistemi (CMS) kurulumu:

Blog veya portal benzeri sürekli güncel içerik girilmesi gereken web siteleri için içerik yönetim sistemleri kuruyoruz.

E-ticaret sitesi tasarımı:

İnternet üzerinden satış yapmayı kolaylaştıracak e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Mevcut sitelerde satın almayı kolaylaştıracak ve kullanıcıları alışverişe özendirecek düzenlemeler yapıyoruz.

Bloglar için özel tema tasarımı:

WordPress ya da Blogger için hazırlanmış şablonların dışında, kurumsal kimliğinizle uyumlu, size özel blog temaları hazırlıyoruz.

Web sitesi işlevlerini geliştirme:

Web sitenizin daha kullanıcı dostu olması ya da daha fazla satış yapması için gerekli düzeltmeleri yapıyoruz, tavsiyelerde bulunuyoruz.

Güncelleme hizmetleri:

Sitenizin servislerine devam edebilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm teknik altyapıyı karşılıyor, gerektiğinde  7/24 destek sunuyoruz.

İletişim Hattımız

0532 255 33 27

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurabilir ya da mesai saatleri içerisinde bizi

0532 255 33 27

numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

Mesajınız

0532 255 33 27

Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen arayın:

0532 255 33 27